„Void Acoustics“ naujienlaiškis
2015-07-13 

Void Acoustics“ naujienlaiškis – vasaros festivalių leidimas

 

 

 

BoomTown“ – Vinčesteris, Jungtinė Karalystė

 

Tai bus didžiausias Arc Array įrangos išdėstymas Jungtinės Karalystės festivalyje, kuris įvyks šių metų rugpjūčio 1316 dienomis Matterley Estate įduboje, netoli, Jungtinėje Karalystėje esančio, Vinčesterio miesto.

Pranešama, jog šįmet festivalyje bus atliekama virš 500 pasirodymų, įskaitant tokius atlikėjus kaip Stephen Marley, Flogging Molly, Gogol Bordello, Matishyahu, Barrington Levy, Squarepusher, Noisia, Spor, John Butler Trio, Less Than Jake, Infected Mushroom ir daug kitų, kurie atlieka beveik kiekvieną žinomą muzikos žanrą. Dabar miesto kiekvienas rajonas yra pristatomas pateikiant visas jame esančias beprotiškas ir keistas vietas.

 

Ciuricho gatvės paradas – Ciurichas, Šveicarija

 

Įmonė „MGM Audio Switzerland dar kartą sugrįžta į spalvingiausią hauso ir techno muzikos paradą pasaulyje. Kasmet šimtai tūkstančių šokių entuziastų iš kiekvieno žemyno keliauja į Šveicarijoje vykstantį kasmetinį Ciuricho gatvės paradą.

Šiame parade garso takeliai bus grojami per Incubus, Air Motions ir Stasys X V2 žemų dažnių garsiakalbius, kurie bus įrengti „meilės automobiliuose“ (angl. Love Mobiles), t.y., spalvingai dekoruotose vilkikuose, kuriuose dalyvaus šokių muzikos vedėjai ir besilinksminantys žmonės bei kurie normaliu pėsčiųjų tempu važiuos pro minia aplink Ciuricho ežerą.

 

2015 m. „Dirtybird“ turas – Šiaurės Amerika

 

Po sėkmingo pasirodymo 2014 m., atlikėjo Claude VonStroke įrašų įmonė „Dirtybird Records“ šįmet surengs dar vieną turą per Šiaurės Ameriką. Sinkopiniu ritmu grojanti ir klubo atmosferą bosų bei būgnų garsais drebinanti komanda iš San Francisko, vedama savo bebaimio lyderio Claude VonStroke šią vasarą leisis į kelionę per visus Jungtinių Amerikos Valstijų miestus tam, kad pristatytų „Dirtybird BBQ“ sceninį vardą.

Void Acoustics“ ir „AIS įmonės didžiuojasi galėdamos prisijungti prie „Dirtybird Records“ šeimos viename laukiamiausių, nors ir prastą reputaciją pelniusių „Dirtybird BBQ“ metų turų. Prisijunkite prie „Dirtybird“ šeimos ir ypatingų svečių šios vasaros jaudinančiame renginyje, kuriame jausis šios atsipalaidavusios šeimos atmosfera, bus grojama aukštos kokybės hauso muzika ir atliekami keli ypatingi svečių pasirodymai.

 

„Dimensions“ festivalis – Pula, Kroatija

 

„Dimensions“ tai Punta Christo forte rengiamas pogrindžio elektroninės muzikos festivalis. Daugumoje šio festivalio scenų naudojamos „Void“ garso sistemos.

Išsiskiriantis geresne garso sistemų technine specifikacija nei bet kuriame kitame tokio dydžio festivalyje, „Dimensions“ festivalis tai puiki vieta pasimėgauti klausą patraukiančia elektronika, kuri puikiai tinka techno, hauso, dabstepo, dramenbeiso ir kitos elektroninės muzikos atlikimui.

Dienos metu paplūdimyje bus grojami ramesni ritmai, kad galėtumėte atsipalaiduoti ir atsigauti, be to iš uosto kasdien plauks laivai, kuriuose bus rengiami vakarėliai, todėl galėsite pamatyti ir nuveikti daug dalykų.

 

„Northern Nights“ festivalis – Šiaurės Kalifornija

 

Šįmet vykusio „Northern Nights“ festivalio visose scenose „Void Acoustics“ buvo pripažintas išskirtiniu garso sistemų tiekėju. Šis festivalis tai Mendocino ir Humboldt apygardų ribą apimantis 3 dienų prabangaus stovyklavimo ir muzikos festivalis, rengiamas Cook’s Valley stovyklavietėje. 

Ramiai čiurlenanti Eel River upė ir besistiebiantys Redvudo miškai suformuoja puikų foninį vaizdą, leidžiantį atsiskleisti ypatingam muzikiniam talentui visose keturiose, „Void Acoustics“ įrangos pristatytose, scenose. Šių metų festivalio metu bus demonstruojami stulbinami menai, organizuojamos susimąstyti priverčiančios dirbtuvės, šokama naktinė burleska, rengiami komedijų pasirodymai ir vykdomos pramonėje pirmaujančios tvarumo iniciatyvos.

 

„Outlook“ festivalis – Pula, Kroatija

 

Incubus ir Neuron Pro Audio komanda yra pasirengusi sugrįžti į šių metų „Outlook“ festivalį – didžiausią „sound system“ žanro kultūrinį festivalį Europoje, kartu pristatydami žinomiausius atlikėjus, pasirodysiančius energijos pripildytose ir pažangiausiai įrengtose scenose.

Vasaros pabaigoje, per šias keturias dienas festivalis vyks apleistame ir virš Adrijos jūros iškilusiame forte, kuris yra netoli Pulos (Kroatija) esančio paplūdimio. „Void“ garso sistemas bus galima pamatyti ir išgirsti daugumoje festivalio scenų ir pasirodymo vietų.

Kalbėdami apie „bass“ žanro muziką, mes nekalbame apie dabartinę jos komercinę versiją, o labiau apie pogrindžio šokių muziką, neatsižvelgiant ar tai būtų housas, techno, dabstepas, regis, dab, hiphopas, garažinis rokas ar elektroninė muzika.

Artėjant aštuonerių metų jubiliejui, „Outlook“ sparčiai išaugo ir tampa vis sėkmingesniu. Bet kuris žmogus, dalyvavęs paskutiniuose 7 „Outlook“ festivaliuose jums pasakys kokia nuostabi atmosfera tuo metu tvyrojo, kokia nepakartojama grojo muzika, kaip gražiai atrodė besišypsantys žmonės ir kokia stulbinanti aplinka juos supo.

 

„Riverside“ festivalis – Glazgas, Škotija

 

„Electric Frog“ ir „Pressure Riverside Festival“ rėmėjai susivienijo, siekdami Škotijoje surengti pasaulinės klasės elektroninės muzikos festivalį. „Void“ į visas šių metų festivalio scenas pristatė garso sistemas padedama įmonės The Audio Group.

Surengus festivalį šalia stulbinančiai atrodančio „Riverside“ muziejaus, stovinčio ant Klaido upės kranto, buvo pristatyti tokie iškilūs atlikėjai kaip Ricardo Villalobos, Sven Vath, Nina Kravis ir kiti.

Festivalyje išdėstyti Arc Array, Incubus, Nexus 6 stulbinantis kiekis Air Motion ir Stasys X V2 garsiakalbių, leido bilietus įsigijusiems klausytojams viso festivalio metu mėgautis muzika, grojama per „Void Acoustics“ atvežtą įrangą. 

 

„Sónar“ festivalis - Barselona, Ispanija

 

„Sónar“ tai novatoriškas kultūrinis renginys, pasižymintis unikaliu formatu ir turiniu. Dėl organizatorių skiriamo dėmesio ir bandymo tarpusavy suderinti žaismingą prigimtį, avangardą ir eksperimentavimą su naujausiomis šokių ir elektroninės muzikos tendencijomis, šis festivalis pelnė aukščiausios klasės reputaciją ir yra pateikiamas kaip svarbiausias tarptautinių festivalių pavyzdys.

Šįmet „Juka Lab“ komanda nuskrido į Ispaniją tam, kad atskleistų Air Motion ir Stasys Xair sistemos galią klausytojams, grojant tokiems atlikėjams kaip Nina Kravis ir Ben Klock.

Ištrauka iš „Mixmag žurnalo: „Reikia pasakyti, kad „Salamandra“ naktiniame klube „Void“ garso sistema grojo galingiausiai ir tikriausiai geriausiai per visą savaitgalį, o to tamsaus sandėlio patalpose skambėję boso garsai buvo tiesiog nepaprasti“.

Spalvų festivalis – Kardifas, Velsas

 

Arc Array kartu su Stasys 4 monitoriais ir Arcline 6 priekiniais garsiakalbiais, kurios pristatė „Void“ šeimai priklausanti ir Velse įsteigta įmonė „Spartan Audio šįkart pasirodė Kardife, Velse vykusiame spalvų festivalyje.

Šįmet, muzikinio maratono sąrašo viršuje atsidūrė garso įrašų prodiuseriai Oliver Heldens ir High Contrast dėl savo malonių pasirodymų, kurie buvo įkvėpti indų šventinės tradicijos „Holi“, kurios metu susirinkę žmonės į orą mėto įvairių spalvų miltelius ir prieskonius, norėdami atšvęsti naująjį pavasario sezoną.

Praeitais metais Jungtinėje Karalystėje debiutavęs festivalis „Splott Warehouse“ koncertų vietą, kuri įprastai yra žinoma dėl čia savaitgaliais veikiančio turgaus, pavertė į tikrą spalvų puokštę.

Renginio organizatorius „Little Bigfoot Promotions“ apie šių metų renginį kalbėjo taip: „Pas mus atvyko pasaulio žinomiausių šokių muzikos vedėjų derinys, įskaitant Oliver Heldens, High Contrast, Alex Adair ir The Golden Boy, kartu su geriausiais Kardifo vietiniais šokių muzikos vedėjais“.

© 2015 ProDJ | Sprendimas: UAB IT Uostas