Mūsų draugai, kolegos ir partneriai 
 
Livemusic.lt - renginių organizatoriai, kurie turi patirties renginių sferoje daugiau nei 10 metų.
Tvplay.lt - televizijos produkcija ir projektų kūrimo kompanija, kuri yra viena iš svarbiausių televizijos turinio kūrėjų Lietuvos rinkoje nuo pat įmonės įkūrimo 2008 m.

Klaipėdos Šventės –  organizuoja svarbiausius ir ambicingiausius Klaipėdos miesto festivalius ir renginius, ypatingą dėmesį skiriant jūrinės kultūros tradicijų puoselėjimui ir kokybiško laisvalaikio bei turizmo skatinimui. KK Klaipėdos „Neptūnas“ – pajėgiausia Klaipėdos vyrų krepšinio komanda, įkurta 1964 metais. 2014–2015 metų sezone klubas rungtyniauja LKL ir ULEB Europos taurėje. Komanda pavadinta romėnų jūrų dievo Neptūno vardu.

   Palangos kultūros centras    Trys Karaliai - jų tikslas yra organizuoti aukščiausios kokybės renginius remiantis drąsiomis idėjomis.
    
    "dB Wave" - techninis renginių aptarnavimas, šviesos ir garso aparatūros, pakylų ir scenų nuoma.    Šokių studija HATORA.
    
   Klaipėdos parašiutininkų klubas - Apsilankykit pas mus ir patys įsitikinsit, kaip puikiai parašiutizmas jungia adrenaliną, sportinį azartą ir pramogą.    

Printtime.eu - tai dizaino studija, kurios įkūrėjas -  Nerijus Jasinskas. Jis ir jo komanda įgyvendins bet kokius kūrybingus reklaminius sprendimus.

    

  Socialinių mokslų kolegija - tai draugiška, ambicinga, jaunatviška ir vieninga bendruomenė.  Renginių Vizija -  įvairių sričių renginių organizavimo specialistai.
    

 Pramogų burės    Blikas
    

 Vakaris  HBH Juozo Alus pramogų kompleksas, kaimo sodybos ir turizmas.
    

Kuršių Kaimo viešbučio lankytojai ten ras viską apie ką svajojo - jaukius, modernius apartamentus, tradicinę rusišką vonios kambarį, SPA gydomasas paslaugas, lauko baseiną ir Kuršio lauko barą šalia, kur Jūs galėsite lepintis atgaivinančiais, švelniais gėrimais arba lengvais užkandžiais; taip pat Magdeburgo baras siūlo skanius patiekalus bei gėrimus nacionalinės bei Europos virtuvių. AMBERTON KLAIPĖDA keturių žvaigždučių viešbutis, kuris yra unikalus projektas apibūdinamas kaip miestas mieste, o ne tik viešbučiu.
    

Time team KELYJE Radio

   Atsis    Viešbutis VANAGUPĖ

Lithuanian Blacksmiths’ Union Bacio studija

Kristina Kaikarienė – renginių ir koncertų organizavimas, vestuvių planavimas.    
 
 

 

© 2015 ProDJ | Sprendimas: UAB IT Uostas