Miestų šventės

 

Aktyviai bendradarbiaujame su daugeliu šalyje esančių kultūros centrų ir mielai padedame rengti miestų ir miestelių šventes. Viešosiose Lietuvos miestų erdvėse tenka dirbti ir su komerciniais klientais, kuomet jie rengia koncertus siekdami savireklamos, prekinių ženklų populiarinimo ar kitų tikslų.

Įmonių renginiai, parodos, sąskrydžiai

 

Jūsų įmonė, organizuodama renginį, reprezentuoja save klientų, partnerių ir savo darbuotojų akivaizdoje. Norint padaryti jiems įspūdį, Jums reikia geriausio rezultato, išskirtinumo, aukščiausio lygio aptarnavimo ir garantijos, kad viskas praeis sklandžiai. Kai lūkesčiai yra dideli, o laiko mažai, Jūs norite dirbti tik su tiekėju, kuris turi techninę renginių aptarnavimo patirtį. Kiekvienas renginys yra naujas projektas, kuris turi būti tinkamai valdomas, todėl Jums reikia Prodj.lt komandos, kuri puikiai žino kas yra dialogas, naudojasi naujausiomis technologijomis ir sugeba rasti geriausią sprendimą. Naudojame pasaulyje pripažintų gamintojų raiderinę šviesos ir garso techniką, LED ekranus, sertifikuotus scenos podestus, kitą įrangą.

Koncertai


ProDJ komanda yra dirbusi daugelyje šalies koncertinių, pokylių ir sporto salių, taip pat kai kuriuose dvaruose, tad puikiai žino jų akustines savybes, geba spręsti specifines vienoje ar kitoje vietoje atsirandančias problemas. Šviesos operatoriai dirba taip, kad salės trūkumus paverstų privalumais. Vieša paslaptis, kad grupės ir atlikėjai savo pasirodymų metu visada stengiasi įpinti šou elementų, kurie žavi publiką. Norint sėkmingai ir tiksliai juos įgyvendinti aptarnaujanti komanda turi jausti atlikėjus ir dirbti idealiai, kad maksimaliai sustiprintų publikos pojūčius koncerto metu. Mums nieko nėra maloniau, kai atlikėjai dėkoja už puikų aptarnavimą, o žiūrovai išeidami balsu aptarinėja puikų pasirodymą.

Klubai, restoranai, prekybos centrai

 

ProDJ siūlo trumpalaikę garso ir šviesos įrangos nuomą klubams, restoranams, paplūdimio kavinėms, vasaros barams, prekybos centrams. Įrengiame garso ir apšvietimo sistemas reikiamoje vietoje. Jums tai ekonomiškai naudinga, nes atskiram projektui įgyvendinti ar tiesiog vasaros sezonui, nereikia įsigyti brangios įrangos, kuri atsipirktų tik per keletą metų.

Nuolat bendradarbiaujame su didžiaisiais prekybos centrais, kurie periodiškai organizuoja koncertus, parodas, rengia įvairias akcijas. Mūsų paslaugos leidžia jiems išvengti brangios įrangos įsigijimo, nusidėvėjimo, sandėliavimo, sumontavimo ir demontavimo kaštų, nereikia jos remontuoti ir nuolat atnaujinti, leidžia visada naudotis rinkoje esančiomis naujovėmis už palyginus nedidelę nuomos kainą.

Dauguma naktinių ir muzikos klubų pakankamai įrangos turi įsigiję patys, o trūkstamą įrangą jie nuomojasi tiesiai iš mūsų sandėlio.

 

Privatūs vakarėliai

 

ProDJ aptarnauja ir privačius renginius, tarp kurių dažniausiai pasitaiko itin prabangios vestuvės. Gan didelis dėmesys yra skiriamas šios šventės organizavimui ir techniniam aptarnavimui dėl to, kad tai dviejų žmonių tik kartą gyvenime organizuojama šventė. Mums pažįstamos prabangių restoranų, dvarų, parkų erdvės, dėl to ne tik gerai atliekame savo darbą, bet ir sugebame patarti, kaip išvengti nemalonių staigmenų renginio metu. Puikiai bendradarbiaujame su vestuvių planuotojom ar renginių organizavimo įmonėmis rengiant privačias šventes.

© 2015 ProDJ | Sprendimas: UAB IT Uostas