Elation Platinum FLX ™ laimėjo PLASA 2015 apdovanojimą už inovacijas.
2015-10-26 

Elation Profesionalus multifunkcinis Platinum FLX™ hybridinis spot/ beam/wash moving head buvo pripažintas kaip išskirtinė naujiena apšvietimo pramonėje ir laimėjo apdovanojimą kaip geriausia inovacija 2015 PLASA apdovanojimuose, ceremonija vyko spalio 5d. ExCel parodų centre Londone.

Pagerbiant pačius įnovatoriškiausius produktus iš „PLASA London 2015“, „Platinum FLX“ buvo pripažintas dėl savo naujų technologijų ir naujo požiūrio į hibridinį apšvietimą. Teisėjai gyrė „Platinum FLX“ kaip universalų judantį prožektorių, kuriame išsisprestos iškart kelios problemos. Spot/beam/wash hybrido dizainas naudoja išmanią tyechnologiją, kuri ištikrųjų išgauna puikų rezultatą tiek dydžio tiek kainos atžvilgiu.

Unikali Platinum FLX užpatentuota dviguba optinė sistema suteikia jam didelius privalumus lyginat su tradicinėmis hibridinėmis sistemomis - universalų ir ryškesnį Spot apšvietimo lauką (2,9 ° iki 25 °), siauresnį spindulio kampą ir ryškesnį centrinį tašką Beam režimu (1,8 ° - 18 °), ir aukštesnės kokybės plataus spektro užliejimo efektą (6,0 ° iki 42 °). Su pažangiomis optinėmis sistemomis kurios greitai ir tiksliai persijungia. Sukurtas su išskirtiniais dizaino sprendimais jo 470W Philips ™ "MSD" Platinum 20R lempa užtikrina iki 20.000 liumenų galią, taip pat efektyviai taupant energiją.

Atsiimti apdovanojimo atvyko pats Elation Prezidentas Toby Velazquez ir pardavimų direktorius Eric Loader. „Mes labai džiaugiamės, kad FLX buvo pripažintas dėl savo išskirtinės optinės sistemos ir kad laimime PLASA apdovanojimus kelis metus iš eilės“ pareiškė Elation pardavimų direktorius Eric Loader. „Platinum FLX siūlo unikalius privalumus, kurie iškėlė kokybės lygį multifunkciniams prožektoriams ir mes nekantraujame pamatyti kaip dizaineriai panaudos juos savo kūryboje.“

Jau priimam užsakymus tel. +37063999333

Gamintojo puslapis

 

© 2015 ProDJ | Sprendimas: UAB IT Uostas