Atsiliepimai apie mus

 

„Neptūno“ krepšinio klubo direktorius Osvaldas Kurauskas

 

„Jau keletą metų dirbame su „ProDJ“ komanda. Apie juos galiu atsiliepti tik teigiamai. Labai profesionalus, modernus, novatoriškas kolektyvas. Gali būti tikras, kad pasirinkęs juos tikrai neturėsi problemų ir darbas bus atliktas visu 100 proc.“.

 

 

Viešosios įstaigos „Lekiam“ direktorius, šokių čempionatų „Lithuanian cup“ ir „Baltic salsa show cup“ organizatorius Mindaugas Lekauskas.

 

„Užsakovai dažnai tiksliai nežino, ko nori patys, todėl labai svarbu, kad profesionalai galėtų kompetentingai patarti. „ProDJ“ stebina tuo, kaip greitai pradeda naudoti naujausias technologijas ir inovacijas. Buvau nustebęs, kaip greitai ši komanda gali pašalinti nesklandumus bei atrasti naujus ir netikėtus sprendimus“. Jau kelerius metus drauge su ProDJ dirbantis M.Lekauskas patikino nė nesvarstantis bendradarbiavimo galimybių su kitais šios srities atstovais, nes, jo teigimu, „ProDJ“ paslaugas teikia profesionaliausiai ir kokybiškiausiai.

 

 

Jūros šventės organizatorius, "Klapėdos šventės" direktorius Romandas Žiubrys

 

"ProDJ" - bendrovė, gavusi pirmąjį rimtą krikštą būtent Jūros šventėje, auganti kartu su kiekvienu nauju projektu, burianti profesionalų technikų kolektyvą, kuris nebijo kūrybinių iššukių".

 

 

Gatvės krepšinio turnyro 3x3 organizatorius  Laimonas Šapkauskas

 

Ačiū ProDJ įmonei ir jos vadovui Dovydui Bajorui už profesionalų, geranorišką ir kokybišką darbą organizuojant 3x3 gatvės krepšinio turnyrą "Rytas su Time Team". Jūsų techninės galimybės ir darbo kultūra - aukščiausio lygio!

 

"Vaiko širdies asociacija" prezidentė Daiva Jonauskienė:

 

"Su ProDJ komanda dirbame jau daugelį metų ir visada jais galime pasikliauti. Labai esame Jiems dėkingi už pagalbą įgyvendinat Vaiko širdies asociacijos iniciatyvas".


 

Plungės rajono savivaldybė Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Vida Saukalienė:

 

"Labai labai esame dėkingi už nepriekaištingą aptarnavimą, darbo kultūrą ir t.t. Plungės miesto šventėje. Jūsų kompanija - nereali! Tikiuosi, kad tai pirmas, bet tikrai ne paskutinis mūsų susitikimas".


 

Telšių rajono savivaldybės administracija. Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjo pavaduotoja Eva Stonkevičienė:

 

"Jau keletą kartų organizuojant miesto renginius teko dirbti su įmone ProDJ. Ir nenusivylėm. Darbuotojai labai profesionaliai žiūri į savo darbą, siekia suteikti kuo kokybiškesnes paslaugas už priimtiną kainą, atsižvelgia į įvairiausius organizatorių sumanymus ir reikalavimus. Patikimi, lojalūs, profesionalūs".

© 2015 ProDJ | Sprendimas: UAB IT Uostas