Istorija


2011 metų lapkričio mėnesį įsikūrė ir pradėjo veiklą UAB ProDJ veikianti Lietuvoje.


2012 metais sėkmingai vykdydami ir plėsdami savo veiklą pradėjome įgyvendinti ES projektą - "Naujos pramogų ir poilsio nuomos organizavimo įrangos įsigijimas“. Įgyvendinę šį projektą galėsime drąsiai teigti turintys kokybišką, patikimą įrangą, su kuria aptarnaujame visus renginius.


2013 m. birželį žengėme didelį žingsnį ir atsigabenome pirmąjį 24 m2 dydžio, LED video lauko ekraną, kurį siūlome Jūsų renginiams.


2013 m. vasaros pabaigoje įsigijome VOID acoustics garso sistemą ir tapome oficialiais VOID atstovais Lietuvoje. VOID - tai Anglijos bendrovė, įsteigta 2002m., jau sukūrusi didelį tarptautinį pardavimų tinklą visame pasaulyje. Bendrovė pasižymi patikimais ir ypatingai aukštos kokybės gaminais. Tai ko gero vienas greičiausiai šiuo metu Europoje augančių garso aparatūros gamintojų, kurio asortimentą sudaro super galingos, išskirtinio dizaino ir pažangios garso sistemas.


2013 m. rudenį bendrovė pradėjo prekiaut GUIL, ispanų bendrovės produkcija. Šiandien mes siūlome įsigyti pakylas, tribūnas, kėlimo bokštus garsui ir apšvietimui, minios barjerus, atitvarus, aliumines santvaras (fermas) ir kitą įrangą.

2016m. siekdama plėtros, bendrovė tapo Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) nare.

Vadyba

 

MISIJA

 

Mes žinome kokie yra keliami reikalavimai renginių įgarsinimui, apšvietimui, ekranų vaizdo kokybei ir turime reikiamus gebėjimus numatyti poreikius, identifikuoti problemas, tinkamai reaguoti ir laiku išspręsti. Todėl galime teikti aukščiausio lygio renginių techninio aptarnavimo paslaugas.

 

VIZIJA

 

Tapti pripažinta ir lyderiaujančia renginių techninio aptarnavimo bendrove šalyje. Mes, tai pasieksime nuolat gerindami savo paslaugų kokybę ir pranokdami renginių dalyvių lūkesčius.

 

Pagrindinis veiklos tikslas

 

Siekti ekonominės naudos ir bendrovės plėtros, investuojant į profesionalią įrangą, naujų darbo vietų kūrimą ir darbuotojų kvalifikacijos kėlimą.

 

Vertybės

 

– tai kas mums yra itin svarbu ir tai kuo mes vadovaujamės kasdien.

 

Profesionalumas. Savo paslaugas tiekiant profesionaliai pelnome klientų, bei kolegų pagarbą, pasitikėjimą. Profesionalumą darbe rodo gera komanda, kokybiška technika, bei teigiami klientų atsiliepimai.


Lankstumas ir operatyvumas. Visuomet atsižvelgiame į konkrečią situaciją, konkrečius klientų poreikius bei interesus. Suderinę kliento poreikius ir savo galimybės greitai ir lanksčiai priimame geriausią sprendimą.


Kokybė. Jos siekiame: protingai planuojant, gerai organizuojant, tiksliai vykdant ir laiku kontroliuojant. Kvalifikuoti darbuotojai, specializuota technika leidžia mums siekti aukščiausių kokybės standartų.


Darbuotojų sveikata ir saugus darbas. ProDJ laikosi aukštų darbo saugos ir sveikatos reikalavimų. Kiekvienas darbuotojas yra apmokomas saugiam darbui su technine įranga.


Informacijos logistika. Ypatingą dėmesį skiriame informacijos sklaidai bei darbų paskirstymui, nes tik tada kai viskas aišku, galima siekti profesionalaus techninio aptarnavimo.


Matomas rezultatas. Puikus jausmas užvaldantis tada, kai projektas įgyvendintas, renginio dalyviai džiūgauja, klientai dėkoja, ProDJ komanda sveikina vieni kitus su dar vienu geru darbu.

 

Mūsų darbuotojai

 

Aukščiausios kvalifikacijos savo darbo specifiką puikiai išmanantys žmonės, kurie ir toliau nenustoja tobulėti, aktyviai dalyvauja mokymuose, lankosi parodose, daug laiko praleidžia savarankiškai gilindamiesi į naujausias technologijas. Visi turi sukaupę patirties dirbdami miestų šventėse, arenose ar TV projektuose.

 


Turint talentingus darbuotojus galime nuolat tobulėti.

 

Dovydas Bajoras – direktorius, Vadybos ir verslo administravimo bakalauro diplomą įgijo Vilniaus universitete, vėliau tęsė finansų valdymo - magistrantūros studijas Mykolo Romerio Universitete. 2006 m su kolegomis įkūrė renginių organizavimo bendrovę ,,Trys karaliai‘‘, o dabar jis ir ProDJ komandos dalis. Nebijantis iššūkių ir gebantis pasverti riziką žmogus, turintis ilgametę patirtį renginių organizavime. Jis suformavo visą ProDJ specialistų būrį, padėjo atlikti svarbiausius investicinius bendrovės sprendimus. Kuo didesnis ir sudėtingesnis projektas, tuo labiau dega noru jį įgyvendinti, dėl to pats vyksta į renginius ir rūpinasi jų aptarnavimo kokybe. Dovydas - visada kartu su komanda.

 

Sandrius Srugys – direktoriaus pavaduotojas, dirbęs ir kitose šalies renginių techninio aptarnavimo įmonėse. Šis kolektyvo narys turi ilgametę patirtį ir Elektronikos inžinerijos bakalauro diplomą, įgytą Šiaulių universitete. Sandrius dirba greitai ir tiksliai. Mūsų renginius pristato kaip patikimus, kokybiškus ir visiškai išpildytus kiekvienoje srityje.

 

 Gintautas Babenskas - Diplomuotas režisierius mokslus krimtęs Klaipėdos universitete, kėlė savo kvalifikaciją Lietuvos muzikos akademijoje. Turi ilgametę patirtį renginių (ir ne tik) garsinime. Dirbęs Klaipėdos muzikiniame teatre, Lietuvos Jūrų muziejuje, tokiuose garsiuose projektuose kaip "Žvaigždės ir delfinai", A. Mamontovo ture, "Karklė life music beach" festivalyje. Profesionalus ir mylintis savo darbą Gintautas su mumis nuo pat bendrovės įkurimo.

 
Andrej Lavrinovič – apšvietimo inžinerius, sukaupęs  ilgametę patirtį dirbant su Lietuvos ir užsienio atlikėjais tokiais kaip Betoko, Coyu, Tiga, DJ Mindaugelis ir kiti. Stengiasi kiekvieną renginį padaryti išskirtiniu, tiek apsvietimo dizaino originalumu, tiek naudojamos įrangos parinkimu. Visada pasiruošęs naujiems iššukiams ir naujoms technologijoms.  
Tomas Grabauskas – direktoriaus pavaduotojas – inžinierius. Jo darbo patirtis renginių techninio aptarnavimo įmonėse virš 6 metų, Tomas atėjo dirbti į ProDJ,  kaip į stiprią ir besiplėčiančią bendrovę, dėl geresnių galimybių dirbti ir tobulėti.  Turintis jūrų uosto inžinerijos bakalaurą puikiai taiko ir semiasi naujų žinių renginių aptarnavimo sferoje – apie scenų montažą  jis žino daug. Tomas dirbęs su tokiais dideliais projektais kaip Andriaus Mamontovo turas per Lietuvą, Jūros šventė, Karklės festivalis, Leon Somov ir Jazzu, SEL koncertai, užsienio atlikėjos Lady Gaga ir Depeche mode koncertai.  
   

 

Naujienos, žinios.

 

Pradedame prekiauti scenos podestais.

 

Ilgametė patirtis renginių techninio aptarnavimo srityje subrandino įmonėje naujo produkto - aliuminio profilio scenos sistemos Stage Deck idėją.

Stage Deck yra išskirtinis, originalus, neturintis identiškų analogų nei Lietuvos, nei užsienio rinkose produktas, išsiskiriantis savo tvirtumu ir saugumu, greitumu bei paprastumu jį montuojant bei išmontuojant.

 

Stage Deck pagrindinės sudedamosios dalys:  profilis (rėmas) bei fanera. Skydo rėmas pagamintas iš aliuminio, atsparus korozijai. Profilio metalo lydinys yra patvirtintas sertifikatu AN AW6005A T6. Fanera yra gaminama iš aukščiausios kokybės beržo. Jos paviršius atsparus vandeniui ir slydimui.

 

Standartinis Stage Deck yra 2 x 1 m. Atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius, siūlome ir kitus sceninių skydų  išmatavimus. Leistina apkrova į scenos grindų modulio vieną kvadratinį metrą yra 750 kg. Skydai tarpusavyje lengvai ir greitai jungiami specialiomis jungtimis arba spynomis. Stage Deck gali būti montuojamas ant aliumininių kojų (standartinių, reguliuojamų ar teleskopinių) ir ant originalių  Layher pastolių. Būtent šios Stage Deck savybės leidžia sukonstruoti reikiamos konfigūracijos ir aukščio sceną. Stage Deck išsiskiria savo:

 

•  Universalumu. Sceninės grindys pritaikytos naudoti bažnyčiose, mokyklose, klubuose, parkuose, stadionuose ir kt.

 

•  Mobilumu. Iš aliuminio gaminamo produkto pagrindinė savybė – lengvumas. Vieno standartinio skydo 2 x 1 m svoris - 35 kg. Stage Deck nesunku montuoti/ išmontuoti, transportuoti, sandėliuoti. 

 

•  Kokybiškumu. Mūsų produkcijos konstrukcinis sprendinys – ilgametės praktinės veiklos rezultatas, kurį atspindi aukšta produkcijos kokybė, garantuojama TÜV Thüringen.

Karjera

 

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!

 

Mes nuolat siekiame klientams pasiūlyti kvalifikuotas paslaugas, todėl ypatingą dėmesį skiriame savo darbuotojų atrankai ir jų apmokymams.
Mes užtikrinsime Jums tobulėjimo galimybes, tinkamą atlygį bei visas socialines garantijas.

 

Šiuo metu ieškome:


Garso operatoriaus (-ės)

 

 Darbo vieta

- Klaipėda

 Darbo pobūdis:

- Įvairių renginių įgarsinimas;
- Darbas scenoje arba prie pulto;

 

 Reikalavimai:

- Aukštasis techninis išsilavinimas;
- Darbo patirtis renginių techniniame aptarnavime ne mažiau kaip 2 metai;
- Puikūs įgūdžiai dirbant su skaitmeniniais garso pultais

(Soundcraft V1, Allen & Heath GLD 80…);
- Vairuotojo pažymėjimas B ketorija;

 Mes Jums siūlome:

- Visas socialines garantijas;
- Laiku ir stabiliai mokamą atlyginimą;
- Galimybę mokytis ir tobulėti;
- Draugišką kolektyvą;

  


 

 LED ekranų valdymo operatoriaus (-ės)

 

Darbo vieta

- Klaipėda

Reikalavimai:

- Aukštasis išsilavinimas IT ar elektronikos srityse;
- Darbo patirtis bent 2 metai;
- Vairuotojo pažymėjimas B kategorija;
- Puikūs darbo su kompiuteriu įgūdžiai (Resolume ir panašiomis programomis)
- Darbo specifikos išmanymas, gebėjimas spręsti iškilusias problemas laiku ir vietoje;


 

Darbo pobūdis

- LED video ekranų montavimas/demontavimas renginiuose, video medžiagos transliavimas; 

Mes Jums siūlome:

- Visas socialines garantijas;
- Laiku ir stabiliai mokamą atlyginimą;
- Galimybę mokytis ir tobulėti;
- Draugišką kolektyvą;
 

 
     
 
 

 

Gyvenimo aprašymą siųskite adresu info@prodj.lt

Atsiliepimai apie mus

 

„Neptūno“ krepšinio klubo direktorius Osvaldas Kurauskas

 

„Jau keletą metų dirbame su „ProDJ“ komanda. Apie juos galiu atsiliepti tik teigiamai. Labai profesionalus, modernus, novatoriškas kolektyvas. Gali būti tikras, kad pasirinkęs juos tikrai neturėsi problemų ir darbas bus atliktas visu 100 proc.“.

 

 

Viešosios įstaigos „Lekiam“ direktorius, šokių čempionatų „Lithuanian cup“ ir „Baltic salsa show cup“ organizatorius Mindaugas Lekauskas.

 

„Užsakovai dažnai tiksliai nežino, ko nori patys, todėl labai svarbu, kad profesionalai galėtų kompetentingai patarti. „ProDJ“ stebina tuo, kaip greitai pradeda naudoti naujausias technologijas ir inovacijas. Buvau nustebęs, kaip greitai ši komanda gali pašalinti nesklandumus bei atrasti naujus ir netikėtus sprendimus“. Jau kelerius metus drauge su ProDJ dirbantis M.Lekauskas patikino nė nesvarstantis bendradarbiavimo galimybių su kitais šios srities atstovais, nes, jo teigimu, „ProDJ“ paslaugas teikia profesionaliausiai ir kokybiškiausiai.

 

 

Jūros šventės organizatorius, "Klapėdos šventės" direktorius Romandas Žiubrys

 

"ProDJ" - bendrovė, gavusi pirmąjį rimtą krikštą būtent Jūros šventėje, auganti kartu su kiekvienu nauju projektu, burianti profesionalų technikų kolektyvą, kuris nebijo kūrybinių iššukių".

 

 

Gatvės krepšinio turnyro 3x3 organizatorius  Laimonas Šapkauskas

 

Ačiū ProDJ įmonei ir jos vadovui Dovydui Bajorui už profesionalų, geranorišką ir kokybišką darbą organizuojant 3x3 gatvės krepšinio turnyrą "Rytas su Time Team". Jūsų techninės galimybės ir darbo kultūra - aukščiausio lygio!

 

"Vaiko širdies asociacija" prezidentė Daiva Jonauskienė:

 

"Su ProDJ komanda dirbame jau daugelį metų ir visada jais galime pasikliauti. Labai esame Jiems dėkingi už pagalbą įgyvendinat Vaiko širdies asociacijos iniciatyvas".


 

Plungės rajono savivaldybė Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Vida Saukalienė:

 

"Labai labai esame dėkingi už nepriekaištingą aptarnavimą, darbo kultūrą ir t.t. Plungės miesto šventėje. Jūsų kompanija - nereali! Tikiuosi, kad tai pirmas, bet tikrai ne paskutinis mūsų susitikimas".


 

Telšių rajono savivaldybės administracija. Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjo pavaduotoja Eva Stonkevičienė:

 

"Jau keletą kartų organizuojant miesto renginius teko dirbti su įmone ProDJ. Ir nenusivylėm. Darbuotojai labai profesionaliai žiūri į savo darbą, siekia suteikti kuo kokybiškesnes paslaugas už priimtiną kainą, atsižvelgia į įvairiausius organizatorių sumanymus ir reikalavimus. Patikimi, lojalūs, profesionalūs".

© 2015 ProDJ | Sprendimas: UAB IT Uostas