2015 m. lapkričio mėn. „Void Acoustics“ naujienlaiškis
2015-12-03 

2015 m. lapkričio mėn. „Void Acoustics“ naujienlaiškis

Niujorke duris atveria „Mixmag“ laboratorija

 

Void Acoustics“ įmonė didžiuojasi galėdama surengti „Mixmag“ ir „Smirnoff Sound Collective“ kas savaitinį vakarėlį po darbo, kurio metu naujoje, tačiau vis dar paslaptyje laikomoje Bruklino renginio vietoje, gyvai gros geriausi Amerikos ir tarptautiniai diskotekų vedėjai. Niujorke esanti muzikos laboratorija buvo atidaryta rugsėjo mėn. pabaigoje, dalyvaujant ne kam kitam, kaip legendinei Bruklino įžymybei Kenny Dope.

Naująją laboratoriją puošia juodi Air Motions aukštų dažnių ir Stasys Xair žemų dažnių garsiakalbiai bei Cyclone 10 monitoriai, sujungti su ir valdomi Void Bias stiprintuvais.

„Niujorkas yra laikomas vienu iš svarbiausių šokių muzikos miestų, todėl „Mixmag Lab“ renginio suorganizavimas Niujorke mums prilygo dideliam pasiekimui. Dėl mūsų moderniausios „Void“ garso sistemos, kuri ne tik gerai atrodo, bet ir nepaprastai skamba, jo organizavimas ypač sėkmingas. Todėl kartais atrodo, jog dauguma žmonių ateina pamatyti ir išgirsti „Void“ sistemą lygiai taip pat, kaip ir pamatyti pačios diskotekos vedėjus!" – teigė pasaulinis „Mixmag“ redakcijos direktorius Nick DeCosemo.

Sekite naujienas apie didžiuosiuose miestuose atsidarysiančias „Mixmag“ laboratorijas.

http://www.mixmag.net/

Vokietijos Dortmundo „The View“ klube įrengta „Incubus“ garso sistema


2015 m. rugsėjo mėn. „Dortmunder U“ kultūros centro septintame aukšte esančiame klube buvo pristatyta optinė, akustinė ir techninė naujiena: „Void Acoustics“ įmonės „Incubus“ garso sistema. Geriausia garso sistema pasaulyje tapo puikia, papildoma architektūros, aplinkos, technikos ir muzikos sąsaja.

VOID „Incubus“ buvo vienintelis unikalus dalykas, kurio iki šiol trūko „The VIEW“ klubui, kad jis taptų naujuoju Šiaurės Reino-Vestfalijos naktinio gyvenimo simboliu. Dėl naujosios, moderniomis technologijomis pasižyminčios, „Void“ garso sistemos, papildančios ant stogo esančią terasą, unikalią architektūrą ir nepakartojamą Dortmundo panoramą, žvelgiant iš 60 metrų aukščio, klubas „The VIEW“ tapo įspūdingiausiu klubu visoje Rūro srityje!

„Pagaliau sutvarkėme pastarųjų metų garso trūkumą klube. Įsigijęs šią naująją „Void“ garso sistemą klubas tapo puikia vieta linksmintis. Dabar galite klausytis nepaprastai ir unikaliai skambančios muzikos, todėl linksmybės šioje vietoje dabar tampa ypatingomis. Mano asmeninis patarimas visiems būtų apsilankyti naujajame renginyje „Void Friday“. Jame galėsite išgirsti kaip tobulai dera elektroninę muziką grojantys diskotekų vedėjai ir šios sistemos skleidžiamas garsas“ – pasakojo Dortmundo „The View” klube pasirodymus rengiantis Dennis Herzing.

http://www.view-dortmund.de/

http://www.event-corp.de/

http://www.event-integrator.de/

„Void“ garso sistema „Outlook“ ir „Dimensions“ festivaliuose

 

Aštuntasis pasiruošimas „Outlook“ ir „Dimensions“ festivaliams Puloje (Kroatijoje) buvo pradėtas paskutiniosiomis vasaros savaitėmis. Festivaliai Europos vasaros renginių kalendoriuje tapo svarbiausiu įvykiu. „Outlook“ ir „Dimensions“ festivaliai buvo vieni iš pirmųjų, savaitės ilgumo, Kroatijoje surengtų šokių muzikos festivalių, išgarsėjusių dėl puikiai parinktos renginio vietos forte ir žymiųjų „Void“ garso sistemų. „Outlook“ festivalis yra skirtas regio, dramenbeiso ir džiunglių muzikos žanrams, tuo tarpu „Dimensions“ festivalis specializuojasi gilios techno, hauso ir kitokios elektroninės muzikos srityse.

Festivaliai ne be priežasties paskatino susiburti žmones, norinčius įgyti kitokios festivalių patirties, keliaujant po visoje Europoje ir Šiaurės Amerikoje organizuojamus renginius. Šiuose festivaliuose patirsite tokią garso sistemos skleidžiamą muziką, kokios nesate girdėję niekur kitur pasaulyje. „Void Acoustics“ buvo naudojamos daugumoje šių metų festivalių. „Void“ scenoje buvo sujungtas milžiniškas Arc Array, Hyperfold, Incubus ir Stasys X V2 žemų dažnių garsiakalbių derinys. Įmonės „Neuron Pro Audio“ atstovas Kyle Marriot teigia:

„Šių metų festivaliuose Kroatijoje nusprendėme kiekvienoje scenoje naudoti masinio garso stiprinimo ir paskirstymo sistemas. Pastaraisiais metais naudojant „Incubus“ sistemą nesijautė jokių trūkumų, tačiau ne daug pasaulio vietų galime surengti kažką absurdiško, nesirūpindami dėl triukšmo apribojimų ar pikto aplinkosaugos ir sveikatos apsaugos personalo.

Siekdami padidinti aprėptį tolimiausiame taške ir išlaikyti Air Array garso savybes visai auditorijai, pasirinkome kiekvienoje „Void“ scenos pusėje įrengti po tris Arc Array garsiakalbius, Incubus žemų dažnių garsiakalbius ir Hyperfold aukštesnių dažnių bosinius garsiakalbius. Bias stiprintuvų skaitmeninio signalų apdorojimo nustatymai ir matavimo duomenys užtikrino, jog visi garsiakalbiai apimtų erdvę tolygiai bei užtikrintų atitinkamą garso lygį scenoje, kad daugumoje pasirodymų be jokių problemų būtų galima naudoti vinilo plokšteles.

Taip pat padarėme didelį siurprizą „Void“ scenoje dirbusiems diskotekų vedėjams, pateikę pirmąją naujausią „Void“ stebėjimo sistemą, kiekvienoje pusėje pasižyminčią didžiuliu keturgubu 15" žemų dažnių garsiakalbiu ir bendra 12" bei 1,5" ašimi su siauros sklaidos struktūra. Gavome teigiamų atsiliepimų iš daugumos atlikėjų, įskaitant tokias įžymybes kaip Lil Louis, kuris paklausė, kada jie tokia įranga galėtų papildyti savo pasaulinius muzikos turus. Tuo tarpu, atlikėjas Youngsta pasakė, jog naujasis žemų dažnių garsiakalbis buvo beprotiškiausias scenoje išgirstas dalykas.

Naujausios garso apdorojimo technologijos taip pat buvo naudotos ir „Garden“ scenoje, naudojant mūsų išbandytą Arcline sistemą, suteikiančią tolygesnį atsaką visoje auditorijos teritorijoje ir didesnį atsaką patalpos viršuje. Siekiant apimti visą 750 klausytojų auditoriją, prireikė tik 4 garsiakalbių kiekvienoje pusėje.

Šokių salėje buvo įrengta mėgstamiausia Air Motion sistema, tačiau šįkart ji buvo papildyta eile Cyclone 55 garsiakalbių, įrengtų aplink forto viršų, užtikrinant jog foninė muzika sklis ne tik šokių salėje, bet ir pasieks baruose laiką leidžiančius klientus bei forto pėsčiųjų takus. Atlaikę dvi savaites kaitinusios saulės spindulius, daugybę dulkių ir kartkartėmis pasipilančią tropinę liūtį, garsiakalbiai lengvai įrodė esą tinkami įvairiems orams.

Kaip matote internete, iš atlikėjų, darbuotojų komandos ir žiūrovų gavome puikių atsiliepimų apie visas scenas. Dauguma jų sako, kad „Void“ sistemos buvo pačios geriausios – dėl šio nemažo žygdarbio festivaliuose, didžiuojamės galėdami pasiūlyti plačiausią ir įvairiausią garso sistemų asortimentą bet kokiam renginiui visame pasaulyje! Todėl mes laukiame ir jau kuriame planus sekantiems metams“ – tvirtino „Neuron Pro Audio“ atstovas Kyle Marriot

„Void“ scena yra ypatinga dėl milžiniškos „Void Acoustics“ įrangos ir išskirtinio garso. Mes ją programuojame kiekvieno festivalio pagrindiniams pasirodymams“. – sakė festivalio direktorius Joe Barnett.

Kiekvienais metais, mums patinka gauti galimybę šiuose festivaliuose pademonstruoti savo naujausias garso sistemas. Šie metai buvo puikūs, bet sekantys bus dar geresni.

http://www.outlookfestival.com/

http://neuronproaudio.co.uk/

„Void“ garso sistemos įrengtos Varšuvos „The View“ klube

 

„The View“ yra Varšuvos centre esančio dangoraižio viršuje, nuo kurio matosi nuostabūs miesto vaizdai, įsikūręs išskirtinis klubas, kuriame savo pasirodymus atlieka geriausi pasaulio diskotekų vedėjai, besinaudojantys „Void Acoustics“ garso sistema.

„The View“ yra sudarytas iš didelės, ant stogo esančios, poilsio erdvės ir pastato viduje, žiemos metu, veikiančio klubo. Norėdami lengviau judėti tarp klubo vidaus ir lauko zonų, svečiai gali naudotis jiems skirtu liftu.

Ant stogo esančioje poilsio erdvėje įmonės „Volta Communications“ ir „Void Acoustics Poland“ įrengė baltus Air Motions ir Stasys 218 garsiakalbius, prijungtus prie Bias VQ ir Bias V9 stiprintuvų, o taip pat baltus Airten garsiakalbius diskotekos vedėjams.

28 aukšte esančioje vidinėje klubo zonoje buvo įrengta tokia įranga:

balkone AirMotion, Airten, Stasys 218 ir Venu 10 ir Cyclone 55 garsiakalbiai, tuo tarpu labai svarbių asmenų (VIP) zonoje buvo įrengta „Waveform“ sistema, o prabangiausiose tualeto patalpose buvo įrengti keturi Indigo 6 garsiakalbiai, sujungti su ir valdomi Bias serijos stiprintuvais.

Šia įranga pasirūpino įmonė „Volta Communications“, garsiakalbių vietos parinkimo, nustatymų ir sistemos konfigūravimo klausimais gavusi pagalbą iš „Sonic Space“ įmonėje dirbančio Marcin Supel.

„The View“ yra neabejotinai pats prestižiškiausias klubas Varšuvoje, kuriame savo pasirodymus atlieka žinomiausios tarptautinės šokių muzikos žvaigždės. Mūsų tikslas buvo sukurti unikalią vietą žmonėms, mėgstantiems linksmintis aukščiausiu lygiu. Kiekvienas klubo detalė turi atitikti aukščiausius savininko ir valdybos nustatytus standartus. Tokie patys kriterijai buvo taikomi ir renkantis tinkamą garso sistemą, todėl akivaizdu, jog skirtingai nei kiti prekės ženklai, „Void Acoustics“ atitiko savininkų kriterijus tiek garso, tiek dizaino prasme. Garso sistema taip pat buvo įvertinta klube pasirodžiusių diskotekų vedėjų.“ – tvirtino Marcin Supel.

http://www.theview.pl/

http://www.sonicspace.pl

http://www.volta.net.pl/

„Cyclone“ ir „Indigo“ atvyksta į Kardifo miesto centrą

 

Netoli Kardifo centro pagrindinės gatvės esantis baras „29 Park Place“ laikomas naująja Velso lankomiausia vieta. Šioje rafinuotoje ir atpalaiduojančioje atmosferoje nuo 10 iki 4 val. ryto renkasi specialistai, aukštuomenės atstovai ir įžymybės.

Nesvarbu ar čia apsilankysite tik puodeliui kavos ar paragauti vakaro kokteilių ir pašokti, dėl itin malonių ir draugiškų darbuotojų, šią patrauklią vietą bus sunku palikti, kadangi visko užsimanysite daugiau.

„29 Park Place“ bare buvo įrengta maža, tačiau galinga „Void Acoustics“ garso sistema, sudaryta iš Indigo 6, Cyclone 10 ir Cyclone 55 garsiakalbių.

Siekdami sukurti tokią akustinę erdvę, kurios atmosferą būtų galima lengvai pakeisti iš dieninės į naktinę, tuo pat metu pasiūlant lanksčias darbo sąlygas plačiam renginių asortimentui, „29 Park Place“ glaudžiai bendradarbiavo su įmone „Spartan Audio“.

„Indigo pasirinkome dėl jų glotnaus dizaino ir garso kokybės, pritaikytos atskiroms baro vietoms. Diskotekų vedėjų pasirodymo vietoje ir vidiniame kieme buvo įrengti Cyclone 10, 55 ir Venue Bass garsiakalbiai. Dienos metu čia yra ganėtinai ramu, tuo tarpu vakarėjant ir atėjus savaitgaliams, pasijunta vakarėlių atmosfera. Dėl tolygaus garso patalpose sulaukiame puikių atsiliepimų tiek iš savo klientų, tiek iš jų lankytojų. Atsiliepimai yra tokie geri, kad vienas iš mūsų klientų kitą savaitę Kardife atidarys antrą savo barą, kuriame „Spartan“ įmonė taip pat sudėjo Void produktus“ – džiaugėsi „Spartan Audio“ atstovas Tom Viney.

http://spartanaudio.co.uk/

© 2015 ProDJ | Sprendimas: UAB IT Uostas