„Void Acoustics“ naujienlaiškis
2015-08-21 

 

2015 m. rugpjūčio mėn. „VoidAcoustics“ naujienlaiškis
 
Pradėta ruoštis „Boomtown“ festivaliui!
 
Pradėtos statyti „BoomtownFair“ renginio dekoracijos. Šįmet į „Boomtown“ rajoną Barrio Loco įmonės „Twisted Audio“ ir „PendulumSoundSystems“ pristatys Incubus ir ArcArray garsiakalbius. Tai bus pats didžiausias ArcArraygarsiakalbių išdėstymas nuo jų atvežimo į Londone esantį Wembley stadioną.
Barrio Loco yra „Boomtown“ festivalio Lotynų Amerikos švenčių rajonas, garsėjantis savo karnavališka atmosfera ir pritraukiantis apie 50 000 festivalio lankytojų. Pagrindinėje rajono scenoje „Circo Baile“, kuri bus įrengta po milžiniška palapine klausytojai išvys „VoidArcArraygarso sistemą, o Bario Loco gatvėse skambės Incubus garsiakalbiai. 
Scenoje pasirodys tokie garsūs atlikėjai kaip Dj EZ, Phil Hartnol, Benton, Matt Jam Lamont ir daug daugiau, grojančių tokius muzikos stilius kaip hausas, dramenbeisas, hiphopas ir garažinis rokas.
 
 
 
Le Mas d'Estel“ festivalis Kanuose, Prancūzijoje
 
Didžiausio Prancūzijos Rivjeros pakrantėje esančio klubo "The Mas Estel" komanda pasirinko „VoidAcoustics“ įrangą. Ši, tarp Kanų ir San Tropezo esanti magiška vieta puikiai tinka paplūdimyje vykstantiems koncertams ir kartu leidžia mėgautis kvapą gniaužiančiu vaizdu į Viduržemio jūrą.
Siekiant sujungti visus „VoidBias stiprintuvus, prie kurių bus jungiami Nexus 6, Stasys Xair ir daugybė Airten renginio vietoje esančių garsiakalbių, per pastarąsias keletą savaičių, buvo nutiesta daugybė laidų. Bendra sistemos galia viršys keturiasdešimt tūkstančių vatų. 
„Sistemos pristatymui į „Le Mas d'Estel“ mes pasirinkome Anglijos garso sistemos gamintoją „VoidAcoustics“. Mūsų sprendimas buvo paremtas neįtikėtinu šios sistemos garsu, gražiu dizainu ir visame pasaulyje žinoma gera reputacija. „VoidAcoustics“ sistemą pristatinėjo į tokius didžiausius ir pasaulyje garsėjančius klubus kaip „DC-10“, „Ocean Beach Ibiza“ ir Paryžiuje esantį „Le Duplex“. Mums „VoidAcoustics“ sistemos garsas yra geriausias pasaulyje, o šis prekės ženklas yra žinomiausias visoje šiandieninėje rinkoje“. – teigė Antonia Davin
 
 
 
Omni“ klubas Taipėjuje, Taivane
 
Taipėjuje (Taivane) esančiame „Omni“ klube įrengti Incubus garsiakalbiai. Norėdama išvysti garsiausias pasaulio renginių vietas, „Omni“ klubo komanda apsilankė žinomiausiuose Las Vegaso, Ibisos, Londono, Šanchajaus ir Seulo klubuose.
Ši komanda taip pat sudalyvavo pagrindinėse pasaulio garso ir apšvietimo pramonės parodose. Todėl norint klubo lankytojams leisti patirti didžiausius įspūdžius, po ilgų paieškų, galiausiai „Omni“ klubui buvo parinkta Incubus garso sistema.
Omni“ klube ši sistema yra sudaryta iš poros derančių AirArray garsiakalbių, veikiančių kartu su viengubu Hyperfold aukštesnių dažnių bosinių garsiakalbių komplektu ir Incubus žemų dažnių garsiakalbiais. Airten garsiakalbiai skleidžia aukštą dažnį didelės pagrindinės patalpos gale.
„Klube „Omni“ buvo įrengta „VoidIncubus garso sistema, siekiant šalyje pristatyti pirmąjį pasaulinės klasės garso sistemą, leidžiančią klausytojams mėgautis be galo erdvia patalpa“ – sakė „Omni“ klubo komanda.
 
 
Afro“ baras Katanijoje, Italijoje
 
Nexus 6 ir Stasys X garsiakalbiai buvo pristatyti į Pietų Italiją. Katanijoje (Italijoje) esančiame naujame, žavingame ir atvirame pajūrio klube buvo pageidaujami Nexus 6, Stasys X V2 žemų dažnių garsiakalbiai ir Airten monitorinės kolonėlės.
Paplūdimyje esančiame „Afro“ bare dienos metu yra ilsimasi, o naktį šokama. Todėl tokie klausytojų pamėgti atlikėjai kaip Jamie Jones, Magda ir Sven Vath šiuose vakarėliuose savo muziką grojo nuo sutemų iki pat aušros.
„Apsilankę šiame naujame ir dvejopu įvaizdžiu pasižyminčiame „Afro“ bare, lankytojai galės pasimėgauti įvairiomis akimirkomis: dieną atsipalaiduoti paplūdimyje, mėgaudamiesi saulėtu oru ir muzika, o nusileidus saulei pasimėgauti kokteiliais ir iki pat aušros klausytis diskotekos vedėjų atliekamų muzikos kūrinių“ – pasakojo „Afro“ baro komanda.
„ARC“ klubas Tokijuje, Japonijoje
 
Void“ šeima Japonijoje neseniai įrengė naują, nepaprastą garso sistemą Tokijuje. Pačiame Tokijo centre esantis naujasis klubas „Arc“ kartu su Niujorko madų žurnalu „Twelv“ kiekvieną penktadienio naktį rengs pašėlusius vakarėlius.
Pagrindinėse patalpose puikuosis AirMotion garsiakalbiai, Stasys X V2 žemų dažnių kolonėlės ir Airten monitoriniai garsiakalbiai, tuo tarpu bare ir l. svarbių svečių (VIP) patalpose skambės Indigo 6 garsiakalbiai ir žemų dažnių kolonėlės . Visi garsiakalbiai bus prijungti prie „VoidBias stiprintuvų, o visa garso sistema bus valdoma belaidžiu ryšiu. 
ArcTokyo“ tai meno ir muzikos įmonė, visame pasaulyje turinti tarpininkų ir renginių rėmėjų komandą. Įmonės misija yra pristatyti atlikėjus Azijoje ir surengti tokius renginius, kurie suvienytų elektronines meno bei muzikos formas su tradicinėmis.
 
 
Dirtybird BBQ“ turas Sietle ir Portlande
 
Liepos 4 d., šeštadienį, Portlande debiutavo prastą reputaciją pelniusi „Dirtybird“ turo komanda. Tūkstančiai gerbėjų susirinko pašokti pagal Claude VonStroke, Justin Martin, J.Phlip, Justin Jay ir Christian Martin muziką.
Dirtybird BBQ“ turas tapo kažkuo, ko pradedu laukti labiau nei bet ko kito, ką bandome atskleisti savo sceniniu vardu. Specialūs dieniniai rinkiniai leidžia labiau rizikuoti ir patalpoje groti daugiau bosinių muzikos garsų, nei įprastai grojame vakarais“ – sakė šiuo sceniniu vardu pasivadinęs turo lyderis Claude VonStroke.
Portlandas yra vienas iš nedaugelio miesto, kuriame šią vasarą buvo atliktas pirmasis jų „Dirtybird BBQ“ pasirodymas, su priešakyje numatytais renginiais Sietle, Čikagoje ir Denveryje. Atitinkamai, buvo atskleisti ir specialieji šios vasaros „BBQ“ renginio Denveryje ir Brukline svečiai: $hort + Slick Rick. Šią vasarą taip pat išvysime ilgai lauktą „DIRTYBIRD Campout“ turą, kuris, remiantis naujausiais pranešimais, spalio 2-4 dienomis turėtų įvykti Pietų Kalifornijoje. 
„Šių metų „Dirtybird BBQ“ ture „Void“ įranga ne tik nuostabiai atrodo, bet ir pasižymi žymiai geresniu skambesiu. Todėl labai džiaugiamės galėdami dirbti su „Void“. Renginio vietoje kartu su mumis dirbanti komanda susideda iš pačių maloniausių verslo vyrukų, su kuriais man teko dirbti per ilgesnį nei šešerių metų laikotarpį“. – teigė Claude VonStroke
 
 
© 2015 ProDJ | Sprendimas: UAB IT Uostas